MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Politika » Levent Ulusoy İstanbul Milletvekili aday adayı oldu
Levent Ulusoy İstanbul Milletvekili aday adayı oldu


Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3. Bölgeden aday adaylığında bulunan Levent Ulusoy, İstanbul’un hak ettiği şekilde temsil edilmesi için aday adaylık başvurusunda bulunduğu söyledi.

Bunun bir hizmet yarışı olduğunu ifade eden Ulusoy, “sivil toplum kuruluşlarının Ankara’daki sesi olmak, İstanbul’un sessiz çoğunluğunun merkez siyasetinde etkili olmasını sağlamak ve 2023 Türkiye’sini oluşturacak olan kadronun içerisinde var gücümle çalışmak için aday adayı oldum” dedi.

“İstanbul’u tarihi günler bekliyor” diyen Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili Aday Adayı Levent Ulusoy, Dünyada İstanbul’un hak ettiği yere getirecek ciddi planlı projelerin  oluşturulabilmesi gerektiğini bildirdi.
Menfaatin değil, hizmetin insana efendilik kazandıracağı ilkesini benimsediğini kaydeden Levent Ulusoy, ‘halka hizmet Hakk’a hizmettir’ düsturundan hareketle İstanbul’a ve milletimize hizmet etmek istediğini vurgulayarak “enerjimi siyaset kanalıyla İstanbul’a hizmetine vakfetmek istiyorum” şeklinde konuştu.

Levent Ulusoy kimdir?

Erzurumlu eğitimci bir aileden gelen Ulusoy, 1978 Kars’ta doğdu. İlkokulu, ortaokulu Bahçelievler ve lise eğitimini İstanbul Pertevniyal Lisesi’nde tamamladı. Lisans eğitimini Sakarya Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. 2010 yılında TİVDER (Tüm İşverenler Derneği) yönetim kurulu üyeliği, Sakaryaspor Asbaşkanlığı görevini yaptı. 2008 yılında Sakarya’da yılın iş adamı ödülünü alan Ulusoy, çeşitli sivil toplum örgütlerinde görev almıştır. En son MHP İstanbul İl yöneticiliği görevinden ayrılıp milletvekili aday adaylığını koydu.

Ulusoy Güvenlik Şirketler Grubunun Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmekte olup, evli ve 1 çocuk babasıdır.

📆 26 Mart 2011 Cumartesi 11:57   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR