MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Politika » Çetin Medetoğlu’da, Ak Partiden İstanbul aday adayı
Çetin Medetoğlu’da, Ak Partiden İstanbul aday adayı


Erzurum’lu işadamı Çetin Medetoğlu İstanbul 1. Bölgeden Ak Parti aday adaylığı için müracaat etti. 1978-1980 Milli Gençlik Vakfı teşkilatında aktif olarak görev aldım.

1988-1996  Refah Partisinde aktif olarak Erzurum merkez, tüm ilçe, belde ve köylerde temsilci oluşturmak için 8 yıl çalıştım.

1996-2009  Büyük Birlik Partisine üye olduktan sonra partide aktif olarak görev aldım. Refah Partisinde görev yaparken almış olduğum eğitimler sayesinde aynı aktifliği burada devam ettirdim.2 kez milletvekili adayı oldum.

2009-  Muhsin Yazıcıoğlu rahmetli olduktan sonra partiden ayrılıp Ak partiye katıldım.

Gerçekten inandığım, sevdiğim ve saygı duyduğum; Türkiye’de Dünyada kabul gören bir lider olan Sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın partisine hizmet etmek bana gurur verdiği için hayatımın odağına Ak Partiyi yerleştirdim. Gündemimi teşkil eden Partimizin hizmet içi ve diğer eğitim programlarını takip etmeye çalıştım ve epey bir bölümüne iştirak ettim. Bu sayede hem kişisel gelişim sağladım hem de kurumsal anlamda farkındalığı geliştirdim.

📆 19 Mart 2011 Cumartesi 18:03   ·   💬 70 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Çetin Medetoğlu’da, Ak Partiden İstanbul aday adayı” için 70 cevap

 1. ömer dedi ki:

  sizin gibi insanlarımızı ankarada görmekten onur duyarız. İnşallah Cenabi Allah hayırlara vesile kılar.

 2. osman dedi ki:

  Tertemiz bir geçmişiniz var İnşallah aynen geleceğinize yansır. Başarılar.

 3. ÜMİT TÜRK dedi ki:

  sn: çetin MEDETOGLU ilkeli dürüst isine sadik disiplinli çalisanini koruyan hakkini gözeten Allah korkusunu bilen degerli bir sahsiyettir.
  Millet vekilli makamina yakisir layik dürüst bu yükü kaldirabilicek kapasitede olan Erzurum”un bagrindan yetisen is adamlarimizdan biri olarak tanidigimiz şahsiyettir. Türkiyenin bekasi açisindan verilen görevi tam layikiyla basaracagindan süpe duymayacagim ve desteklerimizin sonuna kadar olacagini bildirir bu yolda yolunun açık hakikatlar yolunda basarilar dilerim.

 4. ergün akyol dedi ki:

  çetin bey öncelikli olarak bir dünya liderinin izinde olduğunzdan ve ona destek verdiğinizden dolayı sizi kutlar girmiş olduğunuz bu hak yolunda aday adayı değil aday olmanızı da en içten dileklerimle temeni ederim gönlümüz ve kalbimiz sizinle allah yar ve yardımcınız olsun (erzurum büyükşehir güvenlik görevlileri adına)

 5. MEDET UMUTLU dedi ki:

  ERZURUMUMUZUN İS ADAMLARİNDAN TANİDİGİMİZ SN:ÇETİN MEDETOGLU HER ZAMAN İSTİKRARİ OLAN VE ÇİZGİSİNDEN TAVİZ VERMEYEN DEVLETİ MİLLETİ İÇİN BU YOLDA FEDAKAR BİR BİÇİMDE ÇALİSİP VE TEK ÇABALAR TÜRKİYEMİZ İÇİN MENFİ DUYGULARİYLA DEGİL İSTİKRARLİ ÇALİSMALARİYLA BU GÖNÜL YÜKÜNÜN ALTİNDAN KALKACAGİNDAN SÜPEM OLMADİGİNİ BEYAN EDİP BU YOLDA YOLUNUN YOLUMUZ OLDUGUNU VE BU YOLDA HEP İLERİ VE BASARİLAR İÇİNDE OLACAGİNİ EMİN OLDUGUMUZ İSLAM HUKUKUYLA YETİSEN MEMLEKETİMİZİN DEGERLİ İS ADAMLARİNDADİR. KUTLU BİLDİGİMİZ BU YOLDA KENDİSİNE BASARİLAR DİLERİM

 6. MAHMUT FİLGÖZ dedi ki:

  ülkemizde yetisen islamin tüm niteliklerini kisiligine nakşeden peygamber efendimizin sünnetleriyle yaşayan ilkeli bilgili idaalist ülküleri daima ülke menfaatine olan çok genis bir ufka sahip millet vekilligi zirhını üzerinde taşiya bilecek karektere ve tecrübeye sahip bu mevkinin vermis oldugu sarhosluga kapilmayacak kendini bilen ve yetistiren mağrur fakat kibirli olmayan, disiplinli isinin ehli tuttugunu koparan yolu sevgiden gecen ak bir insan;adayligi TÜRKİYE mize hayirli uğurlu olsun …

 7. özcan öztürk dedi ki:

  kararli bilgili hak gözeten yolu hak yolu olan hakki bilen degerli bir is adamiz girmis oldugu bu yolda kendisine kaleminin keskin yolunun açik olmasini dilerim insallah millet vekilli makami simdiden hayirli ugurlu olsun hz. ömerin adeleti ülküsü peygamber efendimizin dualari sancagi olsun Allah kisiligine yaraşir mevkilere layik görsün….

 8. Recep ŞEKEROĞLU dedi ki:

  Syn:Çetin bey çıkmış olduğunuz bu hayırlı yolda Rabbim inşallah niyetinizde sizi muvaffak eylesin yolunuz ve bahtınız açıkolsun . Erzurum Büyükşehir Belediyesi güvenlik görevlisi saygılar.

 9. KERİM TANRİKULU dedi ki:

  bilgi ve tecrübesiyle yakinen tanidigimiz ileri görüslü millet menfaaatine büyük projelerinin olacagini düsündügümüz ve de halkin içinden biri olarak tanidigimiz çalisanlariyla simiti dahi paylasa bilecek mütevazi degerli bir sahsiyet eminim millet vekilligi makamligi ona çok yakisacak simdiden hayirli olmasi dileklerimle….

 10. FİLİZ SAĞIR dedi ki:

  İstanbulun sorunlarına derman olacak ve her konuda çözüm arama yollarına gidecek kendisi dürüst donanımlı son derece mütevazi seçildiği takdirde kendisine çok rahat ulaşılabilecek partili partisiz her İstanbullunun sorunlarıyla ilgilenenebilecek bir vekilldir.
  ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETTSİN.

 11. ibrahim köse dedi ki:

  syn çetin medetoğlu bu zamana kadar dürüs ve şerefli olarak yaşayan bir şahsiyet olup inşallah milletvekili olarak seçilip mecliste ülke ve milletimiz için göreceğimizi bütün samimiyetimle inanıyorum yolunuz açık olsun

 12. salih dedi ki:

  Başbakanımız sizin gibi güzel düşünen insanları değerlendireceğini çok iyi biliyorum.Allah cc yar ve yardımcın olsun

 13. cemil İNANOĞLU dedi ki:

  Kişiliğine ve dürüstlüğüne emin olduğumuz sayın çetin MEDETOĞLU’nun göreve geldigi takdirde tecrübeleriyle istanbula faydalı olacagına inanıyoruz ve kendisini bu yolda sonuna kadar desdekliyor başarılarının devamını diliyoruz.

 14. M.TAYYİP DOĞRU dedi ki:

  Vatan ve Millet sevdalısı çetin medetoğlu beyefendiye bu yolda başarılar dilerim.DUALARIMIZ SİZİNLE

 15. FATİH ERDEM dedi ki:

  insan ayırt etmeden herkesin sorunlarına eğilen ve çözüm bulmak için çabalayan ve mütevazi kişiliğinizle herkese eşit yaklaşan biri olarak istanbula en üst düzeyde hizmet edeceğinize hiç şüphemiz yoktur.Allah çıktığınız bu yolda sizi mecliste halkına hizmet edecek vekil nasip eylesin.

 16. MUSTAFA ALPER dedi ki:

  Bizleri en iyi temsil edeceğinize yürekten inanıyor ve sizi mecliste görmek istiyoruz. ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN

 17. MURAT PULLU dedi ki:

  İlkeli,prensipli,kişilikli şahsiyetinizle çıkmış olduğunuz bu yolda dua ve desteklerimizle yanınızdayız.İnşallah cenabı allah hayırlara vesile kılar yolunuz açık olsun.

 18. Hüseyin YILMAZ dedi ki:

  sayın Çetin MEDETOĞLU çıkmış olduğunuz bu yolda dürüstlüğünüzle kişiliğinizle ülkenize en iyi şekilde hizmet edeceğinize inanıyoruz. ALLAH yardımcınız olsun.

 19. M.TAYYİP DOĞRU dedi ki:

  Vatan ve Millet sevdalısı çetin medetoğlu beyefendiye bu yolda başarılar dilerim.DUALARIM SİZİNLE

 20. HAKAN ÇELİK dedi ki:

  Allah çıkmış olduğunuz bu yolda size yardımcı olsun.önemli bir kişilik ve şahsiyete sahip sayın Çetin MEDETOĞLUN’a tüm desteklerimizle yanında olduğumuzu bilidiririm.İnşallah hayırlara vesile olur.

 21. Asil Mesut TOY dedi ki:

  Syn; Çetin bey sizin gibi değerli,dürüst,güvenilir siyaset adamına ve aktif rol oynayan işinizi tam ve emin adımlar ile yapan bir insan olarak sizler ide meclis sıraların’da görmek den gurur duyarız.

 22. ABUBEKİR KARA dedi ki:

  Allah çıkmış olduğunuz bu yolda size yardımcı olsun.önemli bir kişilik ve şahsiyete sahip sayın Çetin MEDETOĞLUN’a tüm desteklerimizle yanında olduğumuzu bilidiririm.İnşallah hayırlara vesile olur.

 23. MUHAMMERT DİYARBAKIR dedi ki:

  Önemli bir kişilik ve şahsiyete sahip sayın Çetin MEDETOĞLUN’a tüm desteklerimizle yanında olduğumuzu bilidiririm.İnşallah hayırlara vesile olur.

 24. KENAN DOĞAN dedi ki:

  Allah çıkmış olduğunuz bu yolda size yardımcı olsun.önemli bir kişilik ve şahsiyete sahip sayın Çetin MEDETOĞLUN’a tüm desteklerimizle yanında olduğumuzu bilidiririm.İnşallah hayırlara vesile olur.

 25. Gülden ÖZTÜRK dedi ki:

  yüzlerce insana ekmek kapısını açtığıve büyük amaca hizmet verdiği için minnettarız.başarılı dürüst insan olmakla beraber mertliği ve insanlığının devamı için böyle bir görev onun boynunun borcu olacaktır.Allah yardımcınız olsun.

 26. SELİM KUKARACI dedi ki:

  Vatana ve milletine hizmet götürmeyi kendine borç bilen bir insan olarak sy.ÇETİN MEDETOĞLU nu mecliste görmek istiyoruz saygılar sevgiler

 27. Mesut POLAT dedi ki:

  çıkış olduğunuz bu yolda inşallah ideallerinize,vatana ve millete hayırlı olmasını canı gönülden hizmet edeceğinize inanıyor başarılarınızın devamını diliyorum.

 28. Ekrem CEYHUN dedi ki:

  Size bu hayırlı yolda Cenabı ALLHAH’tan yardım diliyor ve inanıyorum ki yapacağınız yeniliklerle tüm çevrenizi aydınlatacaksınız,ışık saçacak ve de her türlü sorunların üstesinden gelebileceksiniz…ALLAH yardımcınız olsun.

 29. MURAT PULLU dedi ki:

  Önemli bir kişilik,prensip ve şahsiyet sahibi sayın Çetin bey çıkmış olduğunuz bu yolda, Allah size yardımcı olsun.Tüm desteklerimizle yanınızda olduğumuzu bilidirir,İnşallah hayırlara vesile olmasını yüce rabbimden dilerim.

 30. ayça aydemir dedi ki:

  Allah size bu yolda yar ve yardımcı olması dileğiyle.. mütavazi kişiliğinizle bu makama layık olacaksınız bundan eminimmmmm…

 31. saadettin özden dedi ki:

  başvurmuş olduğunuz bu önemli milletvekilliği görevinizde kesinlikle başarılı olacağınızdan hiç kuşkum yoktur … allah yardımcınız olsun ….

 32. t.toy dedi ki:

  Sayın ÇETİN MEDETOĞLU çıktığınız bu ülke sevdalısı çetin ve zorlu yolda başarı kazanacağınızı, bir kısım seçildikten sonra halkı unutan değil ayrım yapmadan tüm İstanbulluların vekili olacağınıza inancımla hayırlı olsun.sayın ÇETİN MEDETOĞLU çıktığınız bu yolda ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN.

 33. halil izzet çınar dedi ki:

  En büyük sorumluluk insanların dert ve tasalarını dinlemek ve çözüm bulmak. İşte ben şahsi kaanatimce bu yolda en büyük adımı atarak, toplumun her kesmine hitap etmeniz, bizleri onurlandırdı. Eminimki yüce rabbim sizi bu yolda daimi kılar ve başarılı olursunuz. Tüm kalbimlizle sizinle beraberiz, Allah yar ve yardımcınız olsun başarılar dilerim.

 34. Çağan Yağız ÇINAR dedi ki:

  Böyle güzel bir insanın, böyle büyük bir parti ile özdeşleşmesi bizi çok gururlandırdı. Eminimki size görev verildiği takdirde üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir şey yoktur. Saygılarımla ve Allah Yardımcınız olsun. Tüm sevenlerinle arkandayız ve tüm kalbimizle destekliyoruz.

 35. Sevim YILDIZ dedi ki:

  Böyle değerli bir iş adamının bu güzel yolda mücadele vermek istemesi bizim için büyük gururdur. Tüm sevenleri olarak kalbimizle destekliyor ve Allah beraberinizle olsun saygılarımızla

 36. BÜLENT YALÇIN dedi ki:

  DURUST CALISKAN VE MILETINI VE VATANINI SEVEN BIR KISILIGE SAHIP OLAN CETIN MEDETOGLU NUN BU ULKENIN INSANINA COK KATKIDA BULUNACAGINA BEN VE AİLEM COK INANIYORUZ INSALLAH HAK ETTIGI BU GUZEL GOREVE GELMESI DILEGIYLE YALÇIN AİLESİ

 37. mustafa turgut dedi ki:

  önce istikrar sonra güven herşeyden önemlidir o güveni veren saygıdeğer büyüğümüz sayın Çetin MEDETOĞLU nu meclis sıralarında görmeyi arzu ediyoruz başarılar diliyoruz

 38. MUSTAFA TURGUT dedi ki:

  Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek tek memnuniyet duyucağımız insan sayın aday adayı Çetin MEDETOĞLU’ dur

 39. RECEP ŞİMŞEK dedi ki:

  İstanbul 1 bölgeden aday adaylığı koyan saygıdeğer Çetin MEDETOĞLU na başarılar diler inşallah meclis sıralarında görmeyi arzu ederiz

 40. muhammet uçar dedi ki:

  sizin gibi değerli bir şahsiyetin istanbula çok faydalı olacağına yürekten inanıyorum yolunuz açık olsun Allah hayırlı etsin

 41. tefik köseoğlu dedi ki:

  sizin gibi değerli bir insanın istanbula büyük katkıları olacağına bütün samimiyetimle inanıyor her işte olduğu gibi burdanda alnınızık akıyla çıkacağınızı biliyorum Allah yardımcınız olsun

 42. volkan beyazbulut dedi ki:

  her işinizde titiz ve samimiyet değerlerinizi kaybetmediğiniz bu yolda alnınızın akıyla çıkacağınıza yürekten inanıyoruz Allah hayırlısını nasip eylesin yolunuz açık olsun

 43. ismail köroğlu dedi ki:

  vatanını ve milletini çok seven ilkeli dürüst görev verildiğindee layıkıyla yerine geriren saygıyı ve sevgiyi hak eden müstesna bir insan ülkesine başarıyla hizmet vereceğinden şüphe duymayacağım bir şahsiyetin istanbula çok faydalı olacağına canı gönülden inanıyorum Allah hayırlısını nasip eylesin

 44. hasan bayrak dedi ki:

  ülkemizin değerlerini bilen kaliteli dürüst bir kişiliği olan çetin medetoğluna girmiş olduğu bu yolda başarılar dilerim istanbulun sorunlarına cözümleyecek biri olacağına inanıyorum hayırlı olsun

 45. ender tok dedi ki:

  memlekete ülkemize hayırlı bir millet vekili olacağınıza canı gönülden inanıyorum çıkmış olduğunuz bu yolda size başarılar dileriz Allah yardımcınız olsun

 46. medine koşuk dedi ki:

  ülkemize ve milletimize hayırlı bir vekil olacağınıza canı gönülden inanıyorum hayırlı olsun

 47. gökhan özcan dedi ki:

  sayın ; çetin medetoğlu ülkemizin sizin gibi kariyerli,eşit.doğru ve ayrımcı olmayan milletvekillerine çok ihtiyaç var.allahın izniyle seçilerek istanbulda yapacağınız hizmetlerinizin devamını ve başarılarınızın devamını diliyorum allah yolunuzu daimi açık etsin .sizin gibi insanlara bu ülkenin çok ihtiyacı var..

 48. abdullah yıldırım dedi ki:

  syn:çetin bey doğru ve dürüst bir insan olarak bu görevi en çok siz hak ediyorsunuz..umarımda öyle olur,istanbulda faliyet göstereceğiniz o günlere çok az kaldı,yolunuz açık olsun,meclistede güzeller sizi bekliyor…

 49. kemalettin tavlaş dedi ki:

  Ülkemizin sizin gibi dürüst, adaletli ve halkın içinden gelip; halkın sorunlarını en iyi şekilde dile getirebilecek insanların böylesine ak bir parti tarafından farkedılmesi Türkiye ve İstanbul için büyük bir gelişme ve umut kaynağı.Siz saygıdeğer adayıma çıktığınız bu yolda basarılar dilerim… ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN…

 50. Esat dedi ki:

  Allah yolunuzu açık ve ak eylesın inşallah sn Çetin Medetoglu

 51. Elçin ÖZDOĞAN dedi ki:

  Geçmişteki başarılarınızın yüklenmiş olduğunuz bu yeni görevde de devam etmesini Cenabı Allahtan niyaz ederim..
  ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN

 52. Fırat CODUR dedi ki:

  sayın Çetin MEDETOĞLU nu ülkemiz için katkılarda bulunmasına inanarak TBMM de görmekten onur duyarız.Saygılarımla

 53. neslihan Kızılkaya dedi ki:

  Çıkmış olduğunuz bu yol inşallah size hayırlara vesile olur.Tüm kalbimizle destekliyoruz..

 54. Erhan KORKULU dedi ki:

  Ülkemizi temsil edecek bir değer olarak gördüğümüz Sayın Çetin MEDETOĞLU na başarılar dilerim..Saygılarımla

 55. selim altuntaş dedi ki:

  ülkemizin değerlerini bilen kaliteli dürüst bir kişiliği olan çetin medetoğluna girmiş olduğu bu yolda başarılar dilerim istanbulun sorunlarına cözümleyecek biri olacağına inanıyorum hayırlı olsun

 56. Hasan KÖSE dedi ki:

  memlekete ülkemize hayırlı bir millet vekili olacağınıza canı gönülden inanıyorum çıkmış olduğunuz bu yolda size başarılar dilerim cenabı Allah yar ve yardımcınız olsun

 57. serhan aydın dedi ki:

  sayın medetoğlu çıktığınız bu yolda allah yardımcınız olsun ümit ediyorumki istanbulun dert ve sorunlarını çözeceksiniz gittiğiniz bu yolda başarılar..

 58. vildan karan dedi ki:

  sayın çetin medetoğlu çıkmış olduğunuz bu yolda başarılarınızın daim olmasını temenni ederim.

 59. fatma usta dedi ki:

  sayınçetin medetoğlu başarılarınızın devamını dilerim.bursa

 60. abdullah karslı dedi ki:

  Dürüstlük, saygınlık, vs gibi pozitif vasıflara haiz ülkemiz ender işadamlarından biri olan ÇETİN MEDETOĞLU’na başarlar.

 61. fatih dedi ki:

  Cok kiymetli cetin bey allah ciktiginiz bu yolda sizi muzaffer eylesin bu millete sizin gibi hak icin calisan buyuklerimizi mecliste gormek istiyoruz.insaalah basbakanimizda sizin kiymetinizi bilir allah yolunuzu acik etssin

 62. AHMET RIFAT DOGAN dedi ki:

  saygı deger hemsehrim umarım iş dunyasında göstermiş oldugunuz üstün gayretlerinizi bambaşka bir platformda milletin sorunlarını çözme yolundada göstereceginizden hiç kuşkum yok allah yardımcınız olsun başarılar……

 63. ERHAN ÇETİNER dedi ki:

  CENAB I ALLAH çıkmış olduğunuz bu yolda size yardımcı olsun.önemli bir kişilik ve şahsiyete sahip olan siz sayın Çetin MEDETOĞLU tüm desteklerimizle yanınızda olduğumuzu bildiririz.Rabbim yolunuzu açık etsin saygılarımla………SİVAS İ.M.C özel güvenlik görevlisi

 64. ERSİN DEMİR dedi ki:

  ALLAH HAYIRLI ETSİN İNŞALLAH E.B.B .HİZMET BİNASI GÜVENLİK

 65. selim altuntaş dedi ki:

  sayın ; çetin medetoğlu ülkemizin sizin gibi kariyerli,eşit.doğru ve ayrımcı olmayan milletvekillerine çok ihtiyaç var.allahın izniyle seçilerek istanbulda yapacağınız hizmetlerinizin ve başarılarınızın devamını diliyorum allah yolunuzu açık etsin .sizin gibi insanlara bu ülkenin çok ihtiyacı var..

 66. hayri karyagdı dedi ki:

  saygı deger iş adamı sayın çetin medet oglunun ıs hayatında gostermış oldugu ilkeli dürüst çalışmalarının bunda sonrada devam etmesınden hiç kuskumuz olmadıgını belırtmek ısterım bu nedenle mıllet vekıllıgı yolunda cıkmıs oldugunuz zorlu maratonda allah yar ve yardımcınız olsun…rabbım yolunuzu açık etsin

 67. BAHADIR ÇELİK dedi ki:

  SAYIN ÇETİN MEDETOGLU MILLET VEKILIGI YOLUNDA ALLAH YAR VE YADIMCINIZ OLSUN ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN

 68. YASİN DEMİR dedi ki:

  ALLAH HAYIRLI UGURLU ETSIN

 69. MEHMET AKİF KARABAG dedi ki:

  basarılarınızın devamını dilerim

 70. hayrı karyagdı dedi ki:

  allah hayırlı ugurlu etsın basarılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR