MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Sanat ve medya dünyasının ‘En’lerini seçildi
Sanat ve medya dünyasının ‘En’lerini seçildi


İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı (İVDB), yaklaşık 10 bin çalışanı tarafından cevaplanan anket sonuçlarıyla; müzik, sinema, tiyatro, karikatür, iletişim, bankacılık ve medya dünyasının en başarılı isimlerini seçti.

Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in de katıldığı bir geceyle ödüller sahiplerini buldu. Demet Akbağ, Şener Şen, Vahap Munyar, İrfan Değirmenci, Saim Orhan, Ayça Bingöl gibi ünlü isimlerin de katıldığı gecede 32 kategoride Türkiye’nin ‘En’lerine ödülleri verildi.

Gecede konuşan Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Cumhuriyet tarihinin en kapsamlı kamu alacaklarının yapılandırılması sürecine girildiğini söyledi. Vergi dairesi çalışanlarına hitaben konuşan Şimşek, “Çok yoğun bir çalışma dönemine giriyoruz ve bugün burada bulunan arkadaşlar bu işin çok büyük bir kısmını oluşturuyor.” dedi. “Asıl olan iş aş üretenlerdir” diyen Şimşek, amaçlarının tamamen halka hizmet olması gerektiğini ifade etti.

En beğenilen kadın oyuncu dalında Demet Akbağ, en beğenilen erkek oyuncu dalında ise Şener Şen ödüle layık görüldü. En beğenilen sabah haber programı dalında ‘Günaydın’ programıyla İrfan Değirmenci ödüle layık görüldü. Değirmenci, ödülünü Ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alınan gazeteciler adına aldığını söyledi. Değirmenci, “Basın özgürlüğü açısından gerçekten zor günler yaşıyoruz.” dedi.

En çok okunan ekonomi yazarı dalında ödüle layık görülen Vahap Munyar da ödülünü gözaltına alınan gazeteciler adına aldığını dile getirdi. Gecenin diğer en’leri ise şöyle; En beğenilen şarkı Rengârenk, en beğenilen müzik grubu Manga, en beğenilen kadın ses sanatçısı Funda Arar, en beğenilen erkek ses sanatçısı Mustafa Ceceli, en çok okunan gazete Sabah, en çok okunan köşe yazarı Fatih Altaylı, en çok okunan ekonomi dergisi Ekonomist, en çok okunan ekonomi yazarı Vahap Munyar, en çok izlenen TV kanalı ATV, en çok izlenen ana haber bülteni Uğur Dündar Star TV, en çok izlenen spor programı Yüzde Yüz Futbol, en beğenilen haber programcısı Cüneyt Özdemir, en beğenilen sabah haber programı Günaydın, en beğenilen kültür programı Tarihin Arka Odası, Een beğenilen gezi programı Ayna, en beğenilen şov programı Beyaz Show, en beğenilen radyo Radyo D, en çok tıklanan haber sitesi www.gazeteoku.com, en beğenilen reklam Avea – KPSS reklamı, en beğenilen yarışma programı Canlı Para, en beğenilen sinema filmi Eyvah Eyvah, en beğenilen dizi film Öyle Bir Geçer Zaman ki, en beğenilen kadın dizi oyuncusu Ayça Bingöl, en beğenilen erkek dizi oyuncusu Kenan İmirzalioğlu, en beğenilen GSM operatörü Avea, en beğenilen banka Garanti Bankası, en beğenilen tiyatro sanatçısı Yıldız Kenter ve en beğenilen karikatür sanatçısı Salih Memecan.

Ödüllerin dağıtılmasının ardından gecenin son sürprizi olarak Cem Yılmaz sahneye çıktı. Cem Yılmaz’ın özel gösterisi sırasından gazetecilerin görüntü almalarına izin verilmedi.

📆 05 Mart 2011 Cumartesi 09:50   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR