MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Flaş, Toplum » Eğitim-Bir Sen’de nöbet değişimi
Eğitim-Bir Sen’de nöbet değişimi


Eğitim-Bir Sen İstanbul 4 No’lu Şube Başkanı Ali Yalçın’ın 19-20 Şubat tarihlerinde Ankara’da yapılan Eğitim Bir Sen 4. Olağan Genel Kurul’unda Genel Basın-Yayın Sekreterliğine seçilmesi nedeniyle başkanlık makamı boşalan İstanbul 4 No’lu Şube’de; Yönetim Kurulu tarafından Şube Başkanlığına Şube Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri Talat Yavuz seçildi.

Eğitim Bir Sen’in 4.Olağan Kurulunda Genel Basın-Yayın Sekreteri Adayı olan İstanbul 4 No’lu Şube Başkanı Ali Yalçın’ın Delegelerin teveccühü ile Genel merkez Yönetimine seçilmesi sonrası İstanbul 4 No’lu Şube’de yeni başkan belli oldu. Şube Yönetiminde boşalan yönetim kurulu üyeliğine birinci yedek sırada yer alan Eğitim Bir Sen Sultanbeyli Temsilcisi Murat Şit çekildi. Yeni yönetim kurulu seçim yaparak Şube Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri Talat Yavuz’u Şube Başkanlığına getirdi. Şube Eğitim ve Sosyal İşler Sekreterliği görevine ise Murat Şit getirilmiş oldu.

Eğitim-Bir Sen İstanbul 4 No.lu Şube Yönetiminde oluşan bu değişiklik üzerine yapılan görev devir-teslimi sırasında, Eğitim-Bir Sen Genel Basın-Yayın Sekreteri Ali Yalçın; ‘’ 12 Aralık 2004 tarihinde devraldığımız sorumluluğu hakkı ile yerine getirmek için gayret ettik. 720 üye ile devraldığımız nöbeti 3150 üye ile devrediyoruz. Talat Bey’in de benim bıraktığım yerden hizmet çıtasını yükselterek devam edeceğine inanıyorum. Şube yönetimimiz ve ilçe temsilciliklerimiz işin ehli olan arkadaşlarımızdan oluşuyor. Yetkili Şube olarak yaptığımız çalışmalar marka çalışmalardı. İlgi ile takip edilip, takdir ile taltif edildik. Çalışmaların mutfağında ter döken arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Üyelerimize teşekkür ediyorum. Bütün teşkilatlarımızın olduğu gibi şubemizin de hizmetinde olacak ve katkı sunmaya devam edeceğim. Talat Başkan’a hayırlı uğurlu olsun diyorum dedi.

Yeni Şube Başkanı Talat Yavuz ise; ’’Öncelikle Şube Başkanımız Ali Yalçın bey’i Genel Basın-Yayın Sekreteri olarak seçilmesi nedeniyle tebrik ediyor başarılar diliyorum. Sayın Başkanımız bizleri bir okul gibi eğitti. Sendikal bilgi ve tecrübelerimizi ondan aldık. Başkanımıza çok şey borçluyuz. Başkanımızın sorumluluğunun artmış olmasına üzülmüyor seviniyoruz. Çünkü hakkını vereceğine inanıyoruz.

Şubemizde yokluğunu hissettirmeyecek ve şube olarak her geçen gün mevcudun üzerine çıkacağız. Şube Yönetiminde bulunan veya İlçe Temsilciliği yapan arkadaşlarımızın her biri Şube Başkanlığı sorumluluğunu taşıyacak niteliktedir. Şube olarak aldığımız mesafenin farkındayız. Yönetim Kurulumuzun sorumluluk makamını bize tevdi etmesi dolaysıyla arkadaşlarıma teşekkür ediyor 3 yıllık Stratejik Planımız doğrultusunda kaldığımız yerden yarışa devam edeceğimizi belirtmek istiyorum “ dedi.

📆 01 Mart 2011 Salı 09:59   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR