MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Spor » Sürat Kargo TFF sponsoru oldu
Sürat Kargo TFF sponsoru oldu


Türkiye Futbol Federasyonu resmi Tedarikçileri arasına Sürat Kargo da katıldı. 

İmza töreni Milli Takım’ın İstanbul’da kamp yaptığı Swissotel’de düzenlendi. İmza törenine TFF Başkanı Mahmut Özgener, Sürat Kargo Genel Müdürü Halis Sağırlı, TFF 1. Başkanı Lutfi Arıboğan, Teknik Direktör Guus Hiddink ve Futbolcular katıldı.

İmza töreninde konuşan Başkan Mahmut Özgener; lojistik sektörünün önemli kurumları arasında yer alan Sürat Kargo’nun Türkiye Futbol Federasyonu’nun yurtiçindeki tüm gönderimlerini belli bir limit karşılığında bedelsiz olarak karşılayacağını söyledi.

Başkan Özgener şöyle devam etti: “Yeni markaların Türk Futboluna yatırım yapması, futbol ekonomisinin gelişmesine büyük katkı sağlıyor. Sürat Kargo da böylesine büyük bir işbirliğine ilk kez bizimle merhaba diyor. Ümit ediyorum, ilk etapta 2012 sonuna kadar sürecek bu ortaklıktan memnun kalarak sözleşmeyi daha da ileriye taşıyacak. Tam 3 yıl önce göreve geldiğimiz zamanki sponsor tablosu ile şimdiki durumu karşılaştırdığımızda, gelinen nokta bizleri çok mutlu ediyor.

Genç ve dinamik bir kargo firmasıyız

Sürat Kargo Genel Müdürü Halis Sağırlı ise, ‘Sürat Kargo Genel Müdürü olarak Türkiye Futbol Federasyonu ile gerçekleştirdiğimiz Sponsorluk anlaşmasından duyduğum memnuniyeti belirterek sözlerime başlamak istiyorum. 7 senelik geçmişi olan, genç ve dinamik bir firmayız. Kargo sektörüne girmemizle birlikte birçok yeniliği sektöre kazandırmış bulunuyoruz. Online yapımız, teknolojiyi çok etkin kullanmamız bizi dikkat çekici hale getirmiştir. Kargo sektörünü, Gönderici ve alıcıya SMS, Suit, Partner, İnternetten Al Kapıda öde,  gibi hizmetler ile talebe özel kargoculuk ile tanıştırdık. Bunun neticesinde de 7 yıllık süre içerisinde Tüketici ve Kalite Derneklerinden birçok ödül aldık. En son 2010 yılında Altın Marka ödülünü aldık.’dedi.

7 yıllık geçmişlerine karşın Türkiye’nin en hızlı büyüyen kargo firması olarak Bursaspor ile başlattıkları spor sponsorluğu ilişkilerini Milli Takım ile zirveye taşıdıklarını belirtti. Halis Sağırlı, ‘Özellikle sportif alanda da Türk Sporuna destek olmaktan gurur duyuyoruz. Süper Ligimizin 2009–2010 sezonu şampiyonu olan Bursaspor ile başlayan sponsorluk çalışmalarımız, bugün Türkiye Futbol Federasyonu Sponsorluğu ile zirveye çıkmış bulunuyor.

Ülkemizin ve Dünyanın birçok yerindeki vatandaşlarımızın gururu olan ve çok büyük başarılara imza atan Türkiye Futbol Federasyonunun Kargo Sponsoru olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Türk Futbolu’nun önümüzdeki yıllarda elde edeceği nice başarı ve zaferlerde gönlümüz ile birlikte Kargo sponsoru olarak ta yanında yer alacak olmaktan duyduğum heyecanı anlatmak kolay değil. Türk Futbolunun gelişmesi noktasında her zaman destekçi olacağımızın bilinmesini istiyorum. Tüm vatandaşlarımızın gurur kaynağı olan Milli Takımımızdan önümüzdeki dönemde üstün başarılar bekliyor, Sayın Başkanın şahsında tüm futbol camiasına başarı ve Fair Play dolu seneler diliyorum’ dedi..

Sağırlı, işlerini yaparken çevre ile de ilgilenen ve duyarsız kalmayan bir şirket olduklarını söyledi. Halis Sağırlı, ‘Sosyal meseleler ile yakından alakadar olurken, sosyal sorumluluk çerçevesinde çevre, insan ve toplumumuz ile alakalı konularda ülkemizin yanında yer almaktan büyük keyif alıyoruz. Kargo firmaları arasında ilk ve tek olarak Tüm Kargo poşetlerimizi Doğada bozunan malzemeden ürettirerek, dünyamızı koruma adına öncülük yapmamız ise bizi mutlu etmektedir.’ diye konuştu.  

İmza törenini ardından Özgener, Sağırlı’ya üzerinde Sürat Kargo yazılı 10 numaralı milli takım forması hediye ederken, Sağırlı da Özgener’e Sürat Kargo Kamyon maketi verdi.

Galeri
📆 22 Şubat 2011 Salı 10:23   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR