MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Manşet, Toplum » Tıbbi sekreterlik kursu ilk mezunlarını verdi
Tıbbi sekreterlik kursu ilk mezunlarını verdi


İzmir merkezli ve Türkiye’nin ilk özel Tıbbi Sekreterlik kursu olan Etik Kariyer’in İstanbul şubesinde, ilk dönem kursiyerler eğitimlerini tamamladı.

1144 saatlik 6 ay süren yoğun bir eğitim programı içerisinde Milli Eğitim müfredatında öngörülen eğitim içeriklerinin yanı sıra uygulamalı derslere de yer verildi.

Geçtiğimiz haftalarda eğitimlerini tamamlayan ve Milli Eğitim Müdürleri nezaretinde sınava alınan kursiyerler, başarılı olup büyük bir heyecan ve sevinçle sertifikalarını aldılar. İstanbul’da M.E.B. onaylı ilk Tıbbi Sekreterlik eğitimi programını açan Kadir Uçar “MEB onaylı kursumuz; Tıbbi Sekreterlik mesleği ile ilgili temel kavramları öğrenmek ve sektörde nerede ve nasıl yer almalıyım sorularına cevap almak isteyen kişiler için hazırlanmış bir meslek edindirme programıdır.

Kursiyerlerimizin çoğunluğu, mesleğe yeni atılacak olan gençlerimizin yanı sıra iş yaşamına atılmış, farklı ancak yakın meslek gruplarında çalışmakta olan, mesleğe ilgi duyan veya bu mesleği icra etmek isteyen kişilerden oluşuyor. Hedefimiz, işe ilgi duyan ve kurumlarında bu meslek kolunun çalışmalarını üstlenen kişilerin daha bilinçli, donanımlı olarak çalışmasını sağlamaktır” dedi. Aldığımız bilgilere göre İstanbul ve İzmir’in Tıbbi Sekreterlik Kursu Etik Kariyer dönem kayıtları devam etmektedir. www.etikkariyer.com internet adresinden geniş bilgi edinebilir.

📆 21 Şubat 2011 Pazartesi 12:02   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR