MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Erenköy, Flaş, Manşet, Sağlık, Toplum » Domuz Gribine “Dur” Diyelim!
Domuz Gribine “Dur” Diyelim!


Ataşehir Belediyesi Domuz gribine karşı tüm ilçedeki okullarda öğrencileri uyarma ve bilgilendirme çalışmalarına başladı. Ataşehir Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ile Veteriner İşleri Müdürlüğü’nün ortaklaşa yürüttüğü çalışmaların startı Âşık Veysel Mahallesi’nde bulunan Orhan Veli İlköğretim Okulu’nda verildi.

Ataşehir Belediyesi Sağlık Müdür Vekili Gamze Akkuş İlgezdi ile Veteriner İşleri Müdürü Necati Bozkurt ve Sağlık İşleri Müdürlüğü’nde görevli Dr. Eda Kökler’in katıldığı seminerde öğrencilere “Domuz Gribine” ilişkin sunum yapıldı ve broşürler dağıtıldı.

“Domuz Gribi ve Alınması Gereken Önlemler” konulu sunumda öğrencilere almaları gereken önlemler anlatıldı. Seminerin ardından yine Sağlık İşleri Müdür Vekili Gamze Akkuş İlgezdi ile Veteriner İşleri Müdürü Necati Bozkurt’un gözetiminde Ataşehir Belediyesi ilaçlama ekipleri başta okul tuvaletleri olmak üzere tüm binada dezenfekte çalışması yaptı.

okul_dezenfekte

Ataşehir İçerenköy’ de bulunan Hasan Leyli İlköğretim Okulu’nda da sunum yapıldı ve broşürler dağıtılarak okulda dezenfekte yapıldı. Ataşehir Belediyesi her gün 4 okul olmak üzere ilçe sınırları içinde bulunan 55 okulda da bilgilendirme ve dezenfekte çalışmaları yapacak. Bu arada dezenfekte çalışmaları birer hafta ara ile tüm okullarda öğrenim yılı bitene kadar sürdürülecek.

Galeri
📆 04 Kasım 2009 Çarşamba 14:54   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR