MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Ataşehir, Belediye, Flaş » Belediye birim müdürleri muhtarları dinledi…
Belediye birim müdürleri muhtarları dinledi…


Ataşehir Belediyesi’ne bağlı Zabıta, Park ve Bahçeler ile Temizlik, Veteriner ve Fen İşleri Müdürleri mahalle muhtarları ile bir araya gelerek sorunları dinledi.

Muhtarların sorunlarını tek tek dinleyen birim müdürleri Ataşehir Belediyesi olarak  daha iyi hizmet verebilmek, mahallelerdeki sorunları daha kısa sürede belirlemek ve çözmek için bu tür toplantıların her ay düzenleneceğini söyledi.

Ataşehir mahalle muhtarları ise toplantıda,  imarla ilgili sorunların çözülmeden mahallelere yapılan hizmetlerin dikkat çekmediğini vurguladı. Muhtarlar, alt yapı ve kaldırım gibi sorunların çözümü için yapılan çalışmaları takdir ettiklerini ve memnuniyetle karşıladıklarını belirtirken, bazı mahallelerde ki alt yapı ve kaldırım sorunlarının da çözülmesini istedi.

Mahalle muhtarları her mahalleye bir kültür merkezi yapılmasını istedi. Ataşehir Belediyesi birim müdürleri de muhtarların sorunlarına ilişkin bilgi verirken çözüm için yapılan çalışmalar ve yapılacak çalışma planlamasını da anlattı. Birim müdürleri Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin “Her mahalleye eşit oranda aynı hızla hizmet götürülmesi için kendilerine talimat verdiğini ve çalışmaları her gün denetlediğini de” söyledi.

📆 17 Şubat 2011 Perşembe 12:26   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR