MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Manşet, Politika, Toplum » Yerel Yönetimler Koordinasyon Toplantısı
Yerel Yönetimler Koordinasyon Toplantısı


Yerel yönetimler koordinasyon toplantısı Kadıköy ilçe binamızda yapıldı.Tüm teşkilatımıza açık olan toplantıya katılım oldukça yoğundu.

İlçe başkanımız Muharrem Ödemiş’in açılış konuşmasının ardından yerel yönetimler birim başkanı,başkan yardımcısı Genç Osman Kiraz programı yönetti.

İl genel meclis üyemiz Mikail Bektaş,İl belediye meclis üyemiz Mehmet Akdaş,İlçe Belediye meclis üyelerimiz Fatih Kaya,Orhan Kahya,Ali Aytemiz,Mücella Genç,Hakkı Kalkavan ve Bünyamin Günal’ın katıldığı programda teşkilatımız meclis çalışmaları hakkında bilgilendirildi.
İlk olarak söz alan İl genel meclis üyemiz Mikail Bektaş “ İl genel meclisi 2010 bütsesinde Kadıköy’e 400 milyon ayırdı.Kadıköy de yeniden yapılması ve onarılmaları gereken okullar için il genel meclisine verdim.” Dedi.

İlçe meclis gurup başkanımız Fatih Kaya ise yaptığı konuşmada “Kadıköy belediyesi Ataşehirde ki arazileri önce intifa hakkını 30-40 seneliğine verip daha sonra satış için meclisten satış için yetki istedi.Biz bunun yanlış olduğunu,satılacak arazilerin değerinden aşağıya gideceğini söyledik .Ve şerh koyduk.” Diyerek son günlerde basında çıkan haberleri doğruladı.

İlçe başkanımız Muharrem Ödemiş ise yaptığı kapanış konuşmasında “ Bu araziler Türk sporunun temel taşları amatör kulüplerimize verilmelidir.Saha bulamayan amatörlerimize spor tesisleri yapılmalıdır.Bundan sonra bu işin takipçisi olacağız.” Diyerek toplantıyı bitirdi…

📆 04 Kasım 2009 Çarşamba 11:32   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR