MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Ekonomi, Genel, Toplum » Simon yeni fabrikasıyla 2011’e hızlı girdi!
Simon yeni fabrikasıyla 2011’e hızlı girdi!


Ekim 2010 tarihinde yeni üretim üssüne taşınan Simon, resmi açılışını,Simon Holding Genel Direktörü Sn.Luis Baselga,Avrupa Direktörü Sn. Josep Maria Maristany ve Türkiye Genel Müdürü Sn. Aykut Eren tarafından gerçekleştirdi.

Türkiye Genel Müdürü Sn.Aykut Eren açılışta yaptığı konuşmada şunlara değinmiştir.Elektrik sektörü bildiğiniz üzere bina, endüstri, altyapı ve enerji sektörlerinin gelişimine bağımlı ve paralel olarak gelişmektedir. Ülkemiz son yıllarda kriz süresi hariç bu sektörlerde ciddi bir büyüme eğiliminde olduğu için elektrik piyasası epey canlı süreç geçirmektedir.

Talep eden ürün uygulamacıları ve son kullanıcılarında birkaç yıldır ciddi bir bilinçlenme yaşandığını ve bu konuda gelişmiş ülkelere yaklaştığımızı düşünmekteyim. Aynı şekilde global üreticilerin de pazarımıza olan ilgilisi artmaktadır. Trafo, kablo ve anahtar sektörü hariç katma değerli çoğu ürün grubunda hala yabancı sermayeli üreticilerin pazarı domine ettiği bir gerçek. Lokal üreticiler bacağında klasik kısa vadeli yaklaşım handikapların dan dolayı hala ürün kalitesine ve standartlarına gereken önem verilmemektedir. Öte yandan global oyuncuların ülkemize üretim tesisi yatırımı yapmaları oldukça sevindiricidir.

Bildiginiz gibi Simon Holding merkezi Barcelonda bulunan dünya üzerinde 22 şirketiyle 50 den fazla ülkede faaliyet gösteren bir holdingdir.   İspanya’da en büyük pazar payına sahip marka konumunda olan Simon, kısa zaman içinde yerel başarısını uluslararası boyutlara taşımayı başardı.

Simon Türkiye 2010 yılında bir değişime gitti ve 2010 yılında planlama ve organizasyon yapımızı değiştirdik. Simon’un Türkiye de yaşadığı değişim ve gelişim süreci, üretim alanında bazı yenilikleri de beraberinde getirdi.Bizler burada uluslararası kalite ve profesyonellik standartlarında üretim yapıp yeni bir hayata başlıyoruz. Üretimimizle, kalite kontrolümüzle, dağıtımımız ile her adımda Simon olarak yolumuza devam ediyoruz.

Galeri
📆 12 Şubat 2011 Cumartesi 11:35   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Simon yeni fabrikasıyla 2011’e hızlı girdi!” için bir cevap

  1. aziz sarı dedi ki:

    hayırlısı olsun bır sımon çalışanı olarak bu karede olmak benı mutlu etmiştir evet gercekten 2011 e çok hızlı bır giriş yaptık ömünüzde çok yogun bir takvım var şimdiden tüm çalışma arkadaşlarıma başarılar diliyorum kolay gelsınn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR