MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Genel, Kültür-Sanat, Manşet, Toplum » Ataşehir Fotoğraf Yarışması sonuçlandı…
Ataşehir Fotoğraf Yarışması sonuçlandı…


Ataşehir Belediye Başkanlığı’nca düzenlenen “Sevgilim Ataşehir Fotoğraf Yarışması sonuçlandı.

Prof. Güler Ertan, Fotoğraf sanatçıları Merih Akoğul, Engin Güneysu ve Erhan Şermet ile Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Sadık Kayhan, Sağlık İşleri Müdürü Gamze Akkuş İlgezdi, Ataşehir Magazin Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Zeki Kar, Hürriyet Gazetesi foto muhabirlerinden Mustafa Küçük ve Optimum Outlet Pazarlama ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Meryem Özkan’ın jüri üyesi olarak katıldığı yarışmaya 67 başvuru oldu.

Jüri toplantısından önce Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi  jüri üyelerine; “Hoş geldiniz”dedi. Yarışmanın Ataşehir’e Ataşehirlilerin gözüyle nasıl bakıldığının bir yansıması olacağını belirten Başkan İlgezdi, “Çağdaş bir kent olmanın en önemli göstergesinin vatandaşları yaşamın her alanında görmek olduğunu” vurguladı. Başkan İlgezdi’nin   ziyaretinin ardından çalışmalarına başlayan jüri üyeleri  saatler süren değerlendirme toplantısının sonunda elenerek kalan 26 fotoğraf arasından ilk üç derece, mansiyon ödülleri, özel ödüller ve sergileme alan fotoğrafları belirledi.

Yarışmada dereceye giren fotoğraflar  14 Şubat Pazartesi günü saat 13.30’da Optimum Outlet birinci kat girişinde açılacak olan sergi ve ödül töreninde açıklanacak. Birinciye D-SLR fotoğraf makinesi, ikinciye dizüstü bilgisayar, üçüncüye ise kompakt fotoğraf makinesi hediye edilecek. Yarışmada  3 kişiye mansiyon ödülü verilirken, bir kişiye Fidan Kalpler Özel Ödülü, bir kişiye Türkan Saylan Özel Ödülü ve bir kişiye de Sponsor Özel Ödülü verilecek.

Yarışmada finale kalanların isimleri şöyle; Ali Suat Kızıltaş, Birgül Destebaşı, Burcu Koçer Torum, Duygu Orhan, Fatih Adıgüzel, Hale Ezber, Hasan Orhan, İpek Yaman, Kenan Taşpınar, Melih Polat, Merve Durak, Mustafa Hayati Diğdiği, Nihan Balo, Reyhan Türk, Serap Usanmaz, Ufuk Akarı, Tayfun Kurt ve Yüksel Vural.

📆 11 Şubat 2011 Cuma 12:36   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR