MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Flaş » Saadet Pendik Siyaset Okulu başlattı
Saadet Pendik Siyaset Okulu başlattı


Haziran 2011 tarihinde Yapılacak olan genel seçimler öncesi saadet partisi İstanbul ili Pendik ilçesi Siyasi işler başkanlığı teşkilat mensuplarına yönelik siyaset okulu başlattı.

Saadet Partisi Pendik Siyasi işler başkanı Mahmut KILIÇ konu hakkında verdiği bilgide “Siyaset okulu seminerleri ile amacımız Siyasal bilinci ve siyasal sorunlara duyarlılığı artırmak, Partimiz için nitelikli kadroların yetişmesini sağlamak, Teşkilatlarımızın Siyasi konularla ilgili donanım ve birikim sahibi olmalarını temin etmektir. Böylece Önümüzdeki seçimde görev yapacak kadrolarımız zihinsel donanımlarını tamamlayarak 3. Şahlanışımız için daha bilinçli ve sistemli bir çalışma ortaya koyacaktır. 10 Hafta devam edecek olan siyaset okulu seminerlerimize teşkilat kademelerimizden 140 gönüllü katılmaktadır ve katılımcılara konusunda uzman eğitimcilerimiz tarafından toplamda 40 ders verilmesi planlanmaktadır.

Siyaset okulumuza katılan ve başarılı olan teşkilat mensuplarımıza daha sonra organize edilecek bir törenle sertifikaları verilecektir” dedi.

📆 24 Ocak 2011 Pazartesi 12:53   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Saadet Pendik Siyaset Okulu başlattı” için bir cevap

  1. mert dedi ki:

    önemli bir çalışma.
    bütün siyasilerin yapması gerekir.
    arazide siyasetin s sinden habersiz bir sürü ehliyetsiz siyasetçi dolu.tebrik ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR