MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Ekonomi, Flaş, Gezi-Alışveriş » Soğuk havada saatlerce “indirim” bekleyişi
Soğuk havada saatlerce “indirim” bekleyişi


Kadıköy’de yenilenen teknoloji mağazasının, açılış nedeniyle uyguladığı indirimden yararlanmak isteyen vatandaşlar saatlerce soğuk havada bekledi
– SABAHIN ERKEN SAATLERİNDEN İTİBAREN MAĞAZA ÖNÜNDE BEKLEMEYE BAŞLAYAN YÜRÜME ENGELLİ İKİ VATANDAŞA ÖNCELİK VERİLDİ

 Kadıköy’de yenilenen teknoloji mağazasının açılış nedeniyle uyguladığı yüzde 60’a varan indirimden yararlanmak isteyen vatandaşlar soğuk havaya aldırmadan saatlerce bekledi. Yürüme engelli 2 vatandaşta sabahın erken saatlerinden itibaren mağaza önünde beklemeye başladı. Engelli vatandaşlara öncelik verildi.
Kadıköy’de 21 yıldır hizmet veren teknoloji mağazası Bimeks, yenilendikten sonra bugün yeniden hizmete açıldı. Açılış nedeniyle birçok üründe yüzde 60’a varan indirimler yapıldı. İndirimleri duyan vatandaşlar ise sabahın erken saatlerinden itibaren mağaza önünde beklemeye başladı. Gün ağarmadan mağaza önüne gelen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu.

Yürüme engelli 2 vatandaşta kuyruğa girerek, mağazanın açılmasını bekledi.
Nafi Ketenci isimli yürüme engelli vatandaş, sabah saat 08.00 sıralarında mağaza önüne geldiğini belirterek, “Benden önce gelen çok kişi var. Ben istediğim ürünü alabileceğimi zannetmiyorum” dedi. Bir başka vatandaş ise sabah saat 05.00 sıralarında geldiğini belirterek, “Yaklaşık 5 saattir bekliyorum. Notebook almak için geldim. Hava çok soğuk ama bu beklemeye değecek” diye konuştu.
Saat 09.00 sıralarında mağazanın kapıları açılırken, izdiham yaşanmaması için bekleyen vatandaşlar 15’er kişilik gruplar halinde içeri alındı. Özellikle fiyatı neredeyse yarı yarıya düşmüş olan notebooklar vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Açılışı beklerken pek umutlu olmayan yürüme engelli Nafi Ketenci, “Fiyatlar çok uygun. Notebook aldım, teknik özellikleri çok güzel. Beklediğime değdi” dedi. Yürüme engelli Akın Demir de, “Notebook ve çantasını aldım. Yaklaşık 1.5 saattir bekliyorum ama beklediğime değdi. Fiyatlar çok uygun” şeklinde konuştu.
Bimeks Satış Direktörü Önder Yüksel, Kadıköy mağazasının çok eski bir mağaza olduğunu belirterek, “Burayı tamamen yeniledik. Müşterilerimize daha iyi ürünler sunabilmek ve daha iyi hizmet edebilmek için ürün çeşitliliğine gittik. Mağaza açılışımızı da bugün saat 09.00 itibariyle yaptık. Büyük bir ilgi oldu. Güvenlik tedbirlerimizi aldık. Müşterilerimizin kalabalık ve karışıklıktan etkilenmemeleri için 15’er kişilik gruplar halinde mağazaya alıyoruz. Şu an güvenli bir şekilde alışverişlerini yapıyorlar.
Kadıköy mağazamız 21 yıllık bir mağaza. Burayı franchise teklifleri doğrultusunda yatırımcımızın desteğiyle franchise vermiş bulunuyoruz. Bu da bizim için artı bir değerdir” dedi.
Yenilenen mağazada 2 hafta boyunca 200’ün üzerinde ürün için yüzde 60’a varan indirimler uygulanacağı ifade edildi.

İstanbul  (İHA)

📆 13 Ocak 2011 Perşembe 13:31   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR