MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Fuhuş Operasyonunda Didem Erol ve 5 bayan serbest bırakıldı
Fuhuş Operasyonunda Didem Erol ve 5 bayan serbest bırakıldı


Fuhuş Operasyonunda gözaltına alınan Didem Erol ve 5 Bayan serbest bırakıldı

 İstanbul genelinde gerçekleştirilen fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 21 şüpheliden, aralarında manken Didem Erol’un da bulunduğu 6 kişi serbest bırakıldı.
Gözaltındaki şüphelilerden 6’sı, sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Bahçelievler’de bulunan Lepra Deri ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi’ne getirildi.

Erol’un da aralarında bulunduğu 6 kişi hastane girişinde yüzlerini saklarken, gülüşmeleri dikkat çekti. Şahıslar, sağlık kontrolü işlemlerinin tamamlanmasının ardından serbest bırakıldı. Grup, arka kapıya yanaşan bir araca binerek hastaneden ayrıldı. 

Manken Didem Erol’un avukatı: Bilgisine başvuruldu

 

İstanbul’da sabaha karşı gerçekleştirilen fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 44 kişiden 12’si serbest bırakıldı. Serbest bırakılan isimlerden biri olan manken Didem Erol’un bilgisine başvurulmak üzere emniyete geldiği ifade edildi. 
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak ve Kumar Büro Amirliği ekiplerince sabaha karşı 65 adrese eş zamanlı gerçekleştirilen operasyonlarda gözaltına alınan 44 kişiden 12 kadın öğle saatlerinde hastaneye sevk edildi. Kadınlar, götürüldükleri Bakırköy Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi’nde sağlık kontrolünün ardından serbest bırakıldı. 
Asayiş Şube Müdürlüğü’ne gelerek müvekkili Didem Erol’un ifade işlemlerinde yanında bulunan Avukat Gülgün Çavuşoğlu, Erol’un sanık olmadığını, bir telefon konuşmasında adı geçtiği için bilgisine başvurulduğunu açıkladı. 
Operasyonun geneli hakkında bilgi sahibi olmadığını belirten Çavuşoğlu, “Ben sadece müvekkilime sorulan sorularla ilgili bilgi sahibiyim. Onları da şu anda herhalde açıklamamı beklemiyorsunuz.” dedi. 
Erol’un neyle suçlandığı sorusuna Çavuşoğlu, “Kendisi bir şeyle suçlanmıyor. Mağdur kendisi. Mağdur olarak da nitelendirmeyelim. Sadece bilgisine başvuruldu. Bir iki kişi arasındaki konuşmada ismi geçmiş, onunla ilgili bilgisine başvuruldu.” cevabını verdi. Çavuşoğlu, Erol’un moralinin gayet iyi olduğu bilgisini verdikten sonra şubeden ayrıldı.

İSTANBUL (CİHAN)

📆 07 Ocak 2011 Cuma 18:11   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR