MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Toplum » Noel Baba her zaman uçmaz, bazen de dalar
Noel Baba her zaman uçmaz, bazen de dalar


Tüm dünya yeni yıla girmeye hazırlanırken, çocukların merakla bekledikleri Noel Baba dev akvaryum Turkuazoo’da ortaya çıktı.  Noel Baba, Turkuazoo’nun 5,5 milyon litre su ile dolu akvaryumunda yaşayan 35 adet köpekbalığı ve binlerce deniz canlısı arasında dalış yaparak çocuklarla fotoğraf çektirdi.

Her zaman geyikleri ve kızağı ile görmeye alıştığımız Noel Baba 2011 için imaj tazeledi ve dev akvaryum Turkuazoo’da köpekbalıkları ile dalış yaptı. Turkuazoo’nun sualtı canlılarını beğeniyle izlerken balıkların arasında Noel Baba’yı karşılarında gören çocuklar Noel Baba ile fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmediler.

Noel Baba yılbaşına kadar tüm gün boyunca dev akvaryumda köpekbalıkları ile binlerce değişik balık arasına dalacak, dalgıç şovlarına katılacak ve dileyen  ziyaretçiler Noel Baba ile birlikte fotoğraf çekitirebilecek.

Turkuazoo’yu ziyaret edenler akvaryumun içinden geçen 80 metre uzunluğundaki Avrupa’nın en uzun akrilik sualtı tünellerinden biri olan tünel sayesinde, sanki balıklarla yüzüyormuş gibi bir gezinti imkânı sunan Turkuazoo’da 270 derecelik su altı görüş açısına sahip gözlem salonu ile deniz canlılarını daha yakından izleme fırsatı da bulacaklar. Ayrıca Turkuazoo’da gün içinde gerçekleştirilen dalgıç şovlarını ve balık besleme seanslarını izleyebilecek, dokunma havuzunda canlılara dokunabilecekler.  Yetişkinler köpekbalıkları ile dalış deneyimi yaşarken çocuklar vatoz balıkları ile dolu bir akvaryumda şnorkelle yüzebilecek, yüz boyama aktivitelerine katılarak 4 adet Turkuazoo maskotu ile eğlenceli vakit geçirebilecekler.

📆 22 Aralık 2010 Çarşamba 13:50   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şeref Bey Döner
ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR