MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Flaş » İSPARK’tan 1 TL’ye Otopark

İSPARK’tan 1 TL’ye Otoparkİstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İSPARK, parklanmaya alternatif çözüm üretebilmek amacıyla gece aboneliği sistemini başlattı.

Parklanma sorunun çözümüne katkı sağlamak amacıyla projeler üretmeye devam eden İSPARK, pilot bölge olarak seçtiği yaklaşık 1000 araç kapasiteli Kadıköy Açık Otoparkı’nda, gece aboneliği sistemini hayata geçiriyor.

Sürücülerin araçlarını sokak ve caddelere park ettiği ve parklanma sorunun gece de yoğun olarak yaşandığı Kadıköy’de, başlatılan uygulama ile akşam 20.00- sabah 08.00 saatleri arasında gece aboneliği hizmeti verilecek.

Geceliği 1 TL olan uygulamadan yararlanacak araç sahipleri aylık 30 TL ücret ödeyecekler. Vatandaşlar gece aboneliği için İSPARK Aboneler Servisi ( 0212 275 70 39 / 2570 ) ya da Kadıköy Açık Otopark Şefliği ile irtibata geçerek bu hizmetten yararlanabilecek.

Otopark sorununa alternatif çözümler üretmek için yeni projeler geliştirdiklerini belirten İSPARK Genel Müdür Kadir Gurbetci “ Parklanmanın gece de yoğun olduğu bölgelerde gece aboneliği sistemini getiriyoruz. Pilot bölge olarak seçtiğimiz Kadıköy Açık Otoparkı’ndaki uygulamayı ileride yaygınlaştıracağız ” dedi.

Etiketler: , ,
📆 10 Aralık 2010 Cuma 14:33   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR