MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Flaş, Toplum » İş Hayatının Yıldızları Akademi İstanbul’da eğitim veriyor
İş Hayatının Yıldızları Akademi İstanbul’da eğitim veriyor


Taksim İstiklal Caddesi’ndeki yeni binasında 2010 – 2011 dönemine başlayan asırlık eğitim merkezi Akademi İstanbul; eğitmen kadrosunu Altın Portakal’lı yönetmen Yüksel Aksu, edebiyat ödüllü yazar Mario Lev, moda tasarımcısı Enci Velidedeoğlu gibi isimleri katarak güçlendirdi.

Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından Akademi İstanbul, kadrosuna kattığı alanlarında tanınmış isimlerle kariyerlerine yön vermek isteyen gençlerin ilgi merkezi olmaya devam ediyor.

Sinema-TV Bölümü’nde Altın Portakal ödüllü Yönetmen Yüksel Aksu ve bir çok karaktere sesiyle hayat vermiş olan Metin Belgin; Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nde edebiyat ödüllü Mario Levi, Moda-Tasarım Bölümü’nde ENCI markasıyla ismini duyurmuş Enci Velidedoğlu, İç Mimarlık Bölümü’nde Selçuk Uçku, Gazetecilik Bölümü’nde dünyanın 100 editöründen biri olan Cahit Özbay, İnsan Kaynakları Bölümü’nde Haber Türk İnsan Kaynakları G.M.Yrd. Erkan Ataman, Konuşma Sanatı ve Diksiyon Bölümü’nde Haber Türk sabah haberleri spikeri Duygu Canbaş, Kişisel gelişim Programlarında Gülcan Arpacıoğlu, Karikatür Bölümü’nde Oğuz Gürel, Resim Bölümü’nde Dr. Nesrin Balkan gibi isimler bulunuyor.

Yaklaşık 70 kişilik eğitimci kadrosuna sahip olan Akademi İstanbul’un fark yaratan özelliklerinden biri de, kendi alanlarında uzman konumda bulunan tecrübeli isimlerin önemli bir bölümünün halen İstanbul’daki çeşitli üniversitelerde ders veriyor olması. Dolayısıyla akademik formasyonun yanında mesleki donanım ve deneyime sahip bir kadronun varlığı, Akademi İstanbul’u ayrıcalıklı bir yere getiriyor.

Akademi İstanbul, kendini geliştirmek isteyen, hayalini kurduğu mesleği edinemeyen ya da farklı öncelikleri nedeniyle bu imkâna sahip olamayan her yaştan insanın özlemine “özgür katılım” modeliyle çözüm oluşturuyor. Üniversite çağındaki gençler için olduğu kadar, daha önce aldığı eğitimden hoşnut olmayan, mesleğini değiştirmek isteyen ve içinde adeta bir sızıya dönüşmüş olan kariyer yapma duygusunu tatmin etmek isteyen pek çok insan için Akademi İstanbul, “alternatif çağdaş eğitimin” adresi olmaya devam ediyor.

Nayat Akbuğa Balcıoğlu

Eğitim Koordinatörü

0212 243 46 33 – 243 46 22

bilgi@akademiistanbul.com / www.akademiistanbul.com

İstiklal Caddesi, Büyükparmakkapı Sokak, 1 Taksim, Beyoğlu 34435 İstanbul

📆 12 Kasım 2010 Cuma 11:38   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR